Teslimat Koşulları

Balıkesir sınırında olan Karesi ve Altıeylül ilçeleri ilçe merkezlerine gün içerisinde kurye hizmeti verilmektedir. Bu ilçelerin köyleri ve bu ilçeler dışında kalan Balıkesir’in diğer ilçelerine kurye hizmeti verilememektedir.

Balıkesir dışı siparişler, saat 16.00’dan önce verildiğinde aynı iş günü kargoya verilir. Cumartesi günleri saat 12.00’den sonra verilen kargo seçimli siparişler ilk iş günü kargoya verilir. Pazar günleri kargo gönderimi yapılamaz. 

Kurye hizmetimiz öğleden sonra 14.00’de başlamaktadır. Karesi ve Altıeylül ilçeleri ilçe merkezlerine sipariş verildikten 3 saat içinde teslimat yapılır. Pazar günü kurye gönderimi yapılabilir.

(Kargo firmasından kaynaklanan, bazı istisnai uzak ve mobil bölgeler için oluşan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.)

Sitede bulunan ürünlerin tamamı firmamız garantisi altındadır. Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir. Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir.  Yazımdan kaynaklanan hatalar ve fiyat hatalarından firma sorumlu tutulamaz. Ödemeler TL üzerinden yapılır. Sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır.